» Poradna » Ostatní

Nerovnoměrné podsvětlení panelu u LCD

Dobrý den.Mám LCD samsung 931MP.V rohách při černé barvě jde vidět ke středu u uhlopříček trošku světlejší pruh.Směrem ke středu je to lepší a lepší.Dělá to jen při černé barvě.Při normální práci to vůbec není vidět.Také ta černá je celkově dost světlá.Jas ani kontrast,ani přes různé nastavení se toho nemůžu zbavit.Kolega u NB mi říkal že to měl taky a jen si trochu stáhnul svit trubic.Nevíte někdo jak na to?Na tom NB to dělá tlačítkem na klávesnici.Nebo to zrušit nejde?Jinak u používání to fakt není vůbec znát-no jen trošku při hrách mám světlejší rohy obr. ve tmě.Raději poraďte,ale reklamovat to je asi blbost ne?Jinak jsem moooooooooc spokojený!Díky!

Odpovědi na otázku

zase jeden debil

Myslim si, ze ss tim nic nenadelas. Proste sis koupil nekvalitni LCD. Ale mozna se pletu.

nerovnomerne podsvietenie je u LCD tejto kategorie uplene normalna vec, a pokial to je je vidno len na ciernej ploche, tak je to v v uplnom poriadku

ja na svojom HP 1740 mam hre tmavsi obraz ako dole :(((

Ano,je to jen u černé barvy a pouze pokud mam zhasnuté světlo vedle monitoru.Takže je to O.K.? Jinde jsem se dočetl že asi jo.Trošku mě to mrzí,u monitoru za 15 000 bych čekal černou-černou.A myslím že by jen pomohlo ty lampy trošku stáhnout.