» Poradna » Programy

Nero Startsmart essentials - jak odstranit mezery mezi skladbami

Ahoj, problém je uveden v nadpisu. Nemůžu najít odkaz na odstranění mezer mezi skladbami. Pokud tam vůbec je. Starší verze Nera to měly. Případně mi prosím sdělte jiný vypalovací program, kde lze odstranit mezery mezi jednotlivými skladbami., nikoliv jen mezi všemi jako např. v Ashampoo. Díky.

Odpovědi na otázku

poradí ti na zive.cz :))))))))))))))

Ono kdyby jsi sem nedaval odkazy na warez, tak ti to nikdo nemaze... co je na tom k nepochopeni?!