» Poradna » Programy

Nero Recode

Jaký kodek používá?díky

Odpovědi na otázku

Nero Recode je transkoder, takže žádný, vše zůstává v původním MPEG2 jako na DVD

Takže pokud tomu dobře rozumím, tak když z DVD filmu odeberu např. reklamu a pod., a proženu přes Nero Recode, tak dojde pouze ke spojení, ale nedochází k překódování a tudíž ani ke ztrátám?

A jak to udělá, když zdrojové DVD je větší než DVD5, ale výstupní je na DVD5?!

Kóduje do mpeg 4, názov kodeku je Nero Digital.

Ups, ale to nie je Nero Recode, ale Nero Vision... Nero Recode kóduje do mpeg 2, ako napísal kolega vyššie.

Kua, po ránu sa mýlim. Mal som pravdu, ako práve pozerám do Nera, aj v Nero Recode je možnosť kódovať to do Nero Digital, čo je kodek formátu mpeg 4...