» Poradna » Programy

Nero Recode přestal fungovat

Dobrý den. Pro převod DVD "placek" do jednoho souboru MP4, pro uložení na HDD, jsem si pořídil program Nero 2016 Classic. Z něj používám program Nero Recode. Zpočátku bylo vše OK, převod trval cca 6 až 10 minut, dle velikosti DVD. Po převodu asi 12 DVD se převod zpomalil asi tak na 12 až 20 minut. Bylo to znát i podle zvuku DVD mechaniky. Zprvu běžela rychle (hlučně), ale po zpomalení převodu běží mechanika pomalu (je tichá). Když jsem se tím chtěl nějak zabývat, tak došlo nakonec k tomu, že konverze se po spuštění po nějaké době zastavuje s hláškou: "úloha byla ukončena - počet souborů, u nichž došlo k selhání: 1" Dale pak hlásí: "Aplikace Nero Recode nemůže překódovat zdrojový soubor, protože je neplatný nebo poškozený.". Vyzkoušel jsem reinstalaci Nera, včetně promazání PC a Registrů. Nepomohlo. Vyzkoušel jsem výměnu mechaniky DVD. Nepomohlo. Zkusil jsem čistou instalaci Windows 10. Nepomohlo.Poznatky. Je jedno jestli je DVD originální, nebo vypálené. Konverze z "flešky" jsou bez problémů. Konverze DVD "placek" v jiném programu (FVC)je bez problémů. Můžete někdo poradit? Nechci používat jiný program. Chtěl bych nalézt tu chybu.Martin

Odpovědi na otázku

Oslov tvorcu Nera, vývojári ťa privítajú s otvorenou náručou.

No, nevím jak mně přivítají, ale samozřejmě že jsem report do Nera poslal.