» Poradna » Programy

Nero InCD - kde najit remapovani

Kde najit remapovani (remmaper MRW) CD/MRW mechanik, jak je napsano v jejich prirucce o "InCD CD-RW packet writing"  na strane 7, odstavec 1.2.3.2?Na URL www.nero.com, jak se uvadi, nic neni. V podstate o moznosti cist CD/MRW "Mount Rainier" i na mechanikach, ktere novou technologii CD-RW UDF jeste nepodporuji (starsi mechaniky).Hezky den.

Odpovědi na otázku

Neco je na URLhttp://www.nero.com/en/index.html Reader, ale o remapovani ani slovo.Navic se InCD na mechanika (Toshiba) bez podpory MRW, kam jsem pres InCD instaloval EasyWrite Reader zacala chovat pri zapisu klasickym CD-RW dosti divne (ale zapisuje). Puvodni symbol InCD v "Tray" jsou zameneny zlutou ikonou asi EasyWrite Reader, ktera se v podstate nemeni.Ma nekdo s timto zkusenosti?