Nero a rychlost vypalovani pod W2K

Cau, donedavna jsem vypaloval pod Windows ME a mohl jsem si klidne dovolit palit i rychlosti 40x bez toho aby se pouzila ochrana proti podteceni bufferu vypalovacky. Ted mam Win2K a pri paleni 24x mi cca kazdeho pul procenta podtece buffer....cim to je?? HW je porad stejny, akorat se zmenily WIN?? nejaky napad?diky jimmy

Odpovědi na otázku

no to je fun....Win2K samy nastavi pro CD-ROM a pro CD-R/RW standardni mod prenosu n a PIO ... ted jsem tam nastavil DMA, tak jsem zvedav, jestli se to zlepsi