NERO 7-nelze připravit data pro vypalování

Již rok používám Nero7 hlavně ke tvorbě DVD-prezentací,teď se ale po vytvoření prezentace při poslední akci-vypáli oběví- Nelze připravit data pro vypalování,přepočet kodování se nezdařil. Vůbec netuším co s tím.Jsem
naprostý laik.Můžete někdo prosím pomoct?

Odpovědi na otázku

Tak to rovnou nevypaluj,ale celý projekt ulož do složky,kterou následně vypálíš v jiném programu,nebo vypal v nabídce na Image recorder,který ti vytvoří ISO a to pak vypálíš v Nero Expres.

Obyčejně to udělá když se to na dvd nevejde.