» Poradna » Programy

Nero - mazání cd

Pokud cd z poloviny zaplněno, chci ho smazat a vypálit např. film. Stačí rychlé vymazání cd nebo musím dát úplné? Jaký je vůbec rozdíl mezi těmito dvěma možnostmi? Pokud vím tak rychlé odstraní informaci o tom že tam nějaká data jsou a úplné je fyzicky odstraní. Tzn. že při rychlém vymazání mám (v mém případě) jen poloviční velikost cd nebo se to pak automaticky přepíše?

Odpovědi na otázku

rychle mazanie premaze TOC- table of contents. zmaze zavadzacu tabulku cd ale data fyzicky ostanu na cdcku, takze roznymi nastrojmi sa daju este vydolovat z neho. plne zmazanie zmaze cele cd a data su stratene. odporuca sa po dvoch troch rychlych mazaniach premazat raz cele cd, aby sa zachovala homogenita materialu na vypalovanie.ked cd premazes rychle, tak mas znovu k dispozici cele cd na palenie a prepisuju sa data, ktore boli na cd predtym.