» Poradna » Ostatní

Neřešitelný problém se zeleným rámečkem

Zdravim, mam takovy tezce specifikovatelny problem, nicmene se jej vam pokusim trosku vysvetlit :D. Vcera jsem si nainstaloval W8 a aplikace se mne spousteji "ve dvou rezimech." Vysvetlim napriklad na uTorrent. Neco jsem si stahoval vcera, avsak dnes, jakmile jsem spustil uTorrent, tak tam dany soubor nebyl. Ani ve stahovanych souborech. Kazdopadne jsem si nasel na internetu opet dany torrent a spustill. V teto chvili se mne otevrela "druha verze" uTorrentu, kde ji dane stahovani probehlo a dostal jsem se k danemu souboru i ve stazenych souborech. Toto same plati tedy i u klasickych adresaru ala "stazene soubory." V jednom pripade tam soubory jsou, ve druhem ne. Na zaver jeste jedna poznamka, druhy typ aplikaci/souboru ma kolem okna uzky zeleny ramecek, pokud to pomuze :D. Chapu, ze to neni asi moc srozumitelne, ale pokud nekdo bude neco vedet, uvitam radu. Dik :) přikládám screen "zelených rámečků."[img]http://imagizer.imageshack.us/a/img844/3219/gw6f.png[/img]

Odpovědi na otázku

Víš co nainstaluj si to znova, aktivuj a žádné další na houby programy, hlavně urychlovače, čističe a na viry nech pouze Defender / MBAM, hotovo.

instalovat to znova kvůli takový blbině je fakt rada za všechny prachy. Mě pomohl pouhej restart. To samý dělá nějaká featura Online Armor při zatrženym bezpečnym módu nebo tak něco... Vzhledem k tomu, že mě pomohl restart, tak jsem se tim víc nezabýval, ale dá se to takhle vygooglit.