» Poradna » Notebooky

Nereagující notebook

Zdravím mám poněkud složitější dotaz :)Porouchal se mi můj notebook ( samsung ) a dostal jsem Acer emachines ( a prosím bez hloupých poznámek :) ) s tím, že je vadný HDD . Vzal jsem tedy HDD ze samsungu a zapnul ( acer) . Win si uspěšně našel a nainstaloval drivery, ale cca 2 dny vše jelo tak nějak ok ( žádný zázrak, ale na filmy stačil ) . Nyní po spuštení a přihlášení se nezobrazuje nic jen černá plocha ( ctrl alt delete reaguje normálně) a po pár minutách naběhne normálně plocha, ale notebook je příšerně zpomalený i když jen spustím např průzkumník windows tak neodpovídá a příšerně mu trvá jakákoliv operace ( a např filmy jsou nekoukatelné sekají se vracejí na začátek a podobně ) . Podle mě je to tím, že se ještě starý drivery ze samsungu a acerama ,,hádají" . Chtěl bych slyšet názor ostatních pomůže re-install windows nebo je to něco vážnějšího? Díky za jakoukoliv radu ( ale prosím ne rady běž do elektra a kup si něco lepšího )

Odpovědi na otázku

se podívej do správce zařízení,jestli bude u nějaké části vykřičník ve žlutém trojúhelníkutak ti ovladače špatně pracují.Napiš sem jaký máš acer a jaký typ windows.

Acer emachines E527 . Win 7 x 86

Ještě dodám, že i přes pomalost notebooku je využití procesoru jen cca 3%

A v nouzovém režimu se mi zdá NTB poměrně plynulý

Podívej do správce zařízení,jestli bude u nějaké části vykřičník ve žlutém trojúhelníku.Tak se tam podívej a napiš.

Ne není

Zkoušel jsem nabootovat Ubuntu z live cd a nic ( při výběru bootovací jednotky bliká jen _ nic víc ) . Zjistil jsem ještě, že ventilátor nefouká ( nebo jen velice málo ) může todle být způsobené vadou ve ventilátoru čili vysokou teplotou? Díky