» Poradna » Mobily

Nereagující mobil (Lenovo) po použití scrcpy

Dobrý den,vyzkoušel jsem scrcpy.(https://github.com/Genymobile/scrcpy)Asi 10 minut fungoval skvěle.Pak přestal mobil odpovídat na monitoru PC i na svém displeji.Nyní vůbec nereaguje, displej vypnutý, jen svítí notifikační dioda.Nereaguje na krátké ani dlouhé stisknutí tlačítka vypnout, ani na volání.Při připojení kabelem k PC se ozve zvuk "připojeno", ale následně PC mobil nevidí.Nevíte, jak to spravit?Díky.

Odpovědi na otázku

Tá app je niečo ako náhrada za teamviewer, alebo airdroid? Má ešte vymeniteľnú bat.?

Ano, je něco jako náhrada za teamviewer.Baterie nejde vyjmout, je v mobilu napevno.

Dlouhé stisknutí, držel jsi to alespoň 20 sekund?

Chtělo to držet ještě o něco déle.Mockrát děkuji

Není za co :) Tohle funguje u všech mobilů, tabletů i notebooků, zejména těch, kde nejde snadno odpojit baterie.