Nereaguji monitory

Dobrý den, před cca měsícem a půl se mi pokazil windows a tento týden jsem dal počítač na preinstalovani.Do opravny jsem jim dal i novou grafickou kartu(MSI gtx 1060),kterou zapojili.Pocitac jsem zapojil,ale jeden a i druhy monitor nereagoval.Nez budu mít čas na to abych se zašel poradit znovu do opravny tak to píšu sem.Nevite někdo jaká by mohla být příčina,popřípadě jak to opravit?Diky za seriózní odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nedotlačená karta do slotu; nepripojené napájanie karty; nenainštalované ovládače karty..... Keď si to dal do opravy - ako si to potom preberal z opravy? Predviedli ti, že všetko funguje? Nie? Reklamuj opravu! Oni sú povinní po oprave preskúšať funkčnosť a tebe pri odovzdávaní to ukázať že funguje všetko tak , ako má!

Řekli mi ze všechno jede jak má,zkusím zkontrolovat kartu a popřípadě tam zítra zajdu.Diky za radu.

Co když mám zapojeny monitor do základní desky a přesto nereaguje?(Ventilátory a vše jede bez problému,tak nerozumím tomu kde je problém)