» Poradna » Programy

Nereaguje mi hra PUBG

Potreboval by som pomoc. Mám cca 2 mesiace starý počítač (vyskladaný). Nesklamal som ho ja keďže mám 13 rokov a nevyznám sa do toho. Takže pán ktorý mi skladal Pc mi doňho aj nainštaloval Windows atď... Tento počítač využívam hlavne na hranie. A dostávam sa k problému: hra PUBG nereaguje s mojim Pc raz ide a raz nejde . Keď PUBG zapnem normálne sa mi načíta a som v lobby. Ale keď chcem dať napr. START tak mi hrá nereaguje na moje kliknutia myšky ale není seknuta. Kurzor mi furt ukazuje ale nič nereaguje. Ale reaguje iba na vypnutie hry to jediné mi ide. Prosím o radu ako to mám opraviť

Odpovědi na otázku

Nejnovější ovladače na grafiku máš?

Áno mám aktualizované všetky mám grafiku GeForce gtx 1050ti tak vždy aktualizujem pomocou GeForce Experience

Zřejmě si to uvědomuje že hru s hodnocením PEGI16+ by neměly hrát děti mladší 16 let.

Ale ne, jen si to mysli nejaka velice smesna instituce..

Jj, původně si mysleli 18+

Oni nemysli a nikdy nemysleli. ;o)

Buďto tohle. https://steamcommunity.com/app/578080/discussions/1/... Nebo ješte skusit přepnout hru z fullscrenu do windowed.

Podobne potize naopak vetsinou resi prepnuti z windowed do full screen, nicmene samozrejme ma smysl zkusit i ten opacny postup. ;o)

Ďakujem ale bohužiaľ to nezabralo myslíte že by to mohlo opraviť resetovanie Pc ?

Tezko rict, ale to je az posledni krok.Projdete PUBG fora a hledejte, zda nekdo stejny problem uz ne(vy)resil.Napriklad updatovanim ovladacu graficke karty nic nezkazite a je dobre to udelat ze vseho nejdriv.

restartem nic nezkazíte. Myslíte přeinstalaci? A co byste tím vyřešil? Reinstalace systému není téměř nikdy nutná ale lidi to mají zafixované jako řešení. Ve spoustě případů to pomůže, ale člověk se nikdy nedozví proč tomu tak bylo a to je pak kámen úrazu, pokud je to z důvodů působení uživatele tak po reinstalaci stejně ten problém opět způsobí a pak aby někdo reinstaloval několikrát za den.V případě kdy něco nefunguje, tak se pídím proč to nefunguje. Pokud to padá, hledám v logu chyby, když v krátké době nic kloudného nenajdu, vyzkouším google, když tam taky nic kloudného během pár minut nenajdu, napíšu/zavolám na technickou podporu a teprve až když ani ti neporadí, snažím se hledat problém v diskuzi, ale také se snažím poskytnout maximum možných informací, tedy co vše už jsem vyzkoušel, co nezabralo, co odpověděla podpora a nezabralo...

Ďakujem za odpoveď a skúsim všetky možné spôsoby čo budú možné.