» Poradna » Mobily

Nepřijetí ověřovací SMS v George na mobilu Samsung GT S5611

Přešel jsem na internetové bankovnictví GEORGE a tim zablokoval svůj účet. Můj telefon Samsung GT S 5611 nepřijímá ověřovací SMS posilané z GEORGE. SIM karta v jinem mobilu je přečte. Můj operátor O2 ani poradna GEORGE nic.Můj mobil i SIM karta ostatní SMS zprávy přijímají bez problému. Poradí někdo??

Odpovědi na otázku

Nastavte telefon do továrního nastavení a otestujte to. Vzhledem k ceně telefonu navrhuji výměnu.

Jak slyším "tovární nastavení" tak dostávám osypky. Stává se z toho zaklínadlo poslední doby.nefunguje mi mobil - dej ho do továrního nastavenínefunguje mi televizor - dej ho do továrního nastavenínefunguje mi noťas - dej ho do továrního nastavenítady už jen chybínefunguje mi plynový sporák - dej ho do továrního nastavenía ví vůbec Jarda ve které továrně byl ten mobil vyroben aby použil to správné "tovární nastavení"

Tak to je vychytávka za všechny peníze. Doslova. Uf. Zlatá klasika.

A George KLÍČ máš instalován? GEORGE byla poslední kapka, kterou jsem s Českou spořitelnou definitivně skončil. Kterékoli jiné bankovnictví je lepší než George.

Tak se pochlub kolika bankami a jejich internetovým bankovnictvím jsi už prošel, ty hrdino

Já osobně mám účty u 5 (teď už vlastně u 4), "služebně" další 4 vážený pane mistře světa a přilehlého vesmíru.

Jseš fakt borec, ty musíš mít teda bab a mít 5 účtů, to je nějaká úchylka nebo "pereš" prachy

Jen čtyři, pět bylo jen krátce když jsem zřídil účet na který jsem převedl následně zrušený účet ČS. A má to svoje důvody po kterých ti je opravdu, ale opravdu kulový. A to, že ti něco tvoje IQ nedovoluje pochopit neznamená, že to je úchylka.

Skúste prepnúť ten Samsung na inú sieť, operátori to majú medzi sebou prepojené, či tú sms príjme.

Tak jak se to vyřešilo bez resetu?

Vymenit banku. Ma to vic plusu, nez vymena telefonu, na ktery je clovek zvykly.