» Poradna » Mobily

Nepřijatý hovor

Huawei P30 lite - po nepřijatém hovoru se ozve zvuk sms

Odpovědi na otázku

Možná máš zapnuté oznámení https://ibb.co/x6Md2r2

A co máme dělat? Proč nám to oznamujete?

😂👍

Chci to vypnout

Tak příště bývá slušnost pozdravit, když se někam vleze a taky napsat požadavek. Vy jste jen oznámil, že mobil něco dělá a žádný dotaz ani nic jiného. Vypnout to možná ani nejde. Já to mám vypnuté a stejně to jednou hned po zmeškaném hovoru upozorní, potom už ne.

Omlouvám se Vám za Váš ztracený čas. Děkuji

Zase tolik času jsem neztratil Skutečně to asi vypnout nejde.

To není jen zvuk SMS, to je opravdu SMS. Toho sis nevšiml, že ti (někdy) po nepřijatém hovoru přijde SMS informující o nepřijatém hovoru?

Tuším ty SMS chodí jen v případě, že je telefon mimo signál (nebo vypnutý), jinak zůstává jen upozornění na displeji. Nevím jak ten Huawei, ale můj Xiaomi, když mi někdo volá a já to nezvednu, tak jak přestane dotyčný vyzvánět, tak mi vyskočí tzv. plovoucí upozornění na zamknuté obrazovce a současně vydá zvuk defaultniho systémového upozornění (které může být shodné s defaultním oznámením SMS). Teď mě napadlo, že tazatel by to přeci jen asi vypnout mohl, zakázáním plovoucích oznámení na zamykací obrazovce.