» Poradna » Mobily

Nepřichází sms na Xiaomi Redmi 7A

Dobrý den, mám Xiaomi Redmi 7A. Poslední dobou se mi stává, že občas mi nepřijdou SMS. Někdy sms přijdou, jindy zase ne. Je jedno jestli to je sms z jiného telefonního čísla nebo např. nějaké reklamní sms. Vyměnil jsem simkartu, problém to ale nevyřešilo. Díky za rady

Odpovědi na otázku

Máte aktivované RCS?Tj otevřete SMSky. Tři tečky nahoře, Nastavení, Funkce Chatu. Co vám to píše hned nahoře?

Ten samý problém před nedávnem na Redmi Note 7, pomohlo až tovární nastavení.

Je třeba v nastavení SIM karty vypnout VoLTE.