» Poradna » Ostatní

Nepřichází bezpečnostní kód

Dobrý den, Včera mě to odhlásilo i Instagramu z ničeho nic. Následně mi to psalo jen chyba, error nebo “je nám líto, ale nemůžeme vás přihlásit”. Dnes už to nepíše, heslo v pořádku. Ale když se dostanu na krok s kódem, tak mi kód ne a ne přijít. Zkoušela jsem restartovat mobil, odinstalovat a nainstalovat Ig a nic nepomohlo. Nevíte v čem může být problém proč mi kód nepřichází?

Odpovědi na otázku

Proste to obcas blbne. Treba to skusat dalej. Daj si napriklad den pauzu a mozno zajtra to pojde

A co podpora? Není třeba nějaký lokální problém? Ti ale budou vědět nejlépe.

Precetl jsem si to z nocniho odkazu, z cehoz by vyplyvalo ze mas napsat cislo telefonu/sim jine nez dosud, aby nebylo vedene u zadneho uctu (zrejme tehoz operatora, uzivatel v Patagonii ma jiste jineho) Pozn. Nezkusim Instagram ani jine nemam k vuli nutnosti uvadet sve prave jmeno, nebo to dokladat doklady, co je zdarma by mohlo prijit draho.

Děkuji moc, kód už přišel a vše je v pořádku. Ještě jednou děkuji stačilo počkat