Nepřetaktoval se mi procesor ve hře

Zdravím, mám problém s hrami, které jsou náročné na procesor, např. GTA 5 nebo Fortnite, mám Kancelářské PC Fujitsu Esprimo P510 E85+ s procesorem i5 2400 a GTX 1050 ti, 8 gb RAM.Ve Fortnite se setkávám s nečekanými dropy třeba po 5 vteřinách nebo když potkám hodně nepřátel najednou. Zjistil jsem, že i5 2400 má turbo boost na 3,6 GHz, mně se ve hře přetaktuje jen maximálně na 3,19 GHz. Nevíte, čím to může být?

Odpovědi na otázku

Na maximální turbo se přetaktuje jen jedno jádro. Pokud je zatíženo více jader, tak je turbo mnohem nižší. Holt správně píšeš, kancelářský počítač. Co tě vede k tomu, hrát na něm hry...

Co tě vede k přesvědčení, že by se procesor měl vždycky přetaktovávat na maximální Turbo Boost? Navíc na kancelářské sestavě?