» Poradna » Notebooky

Nepřesný, nebo zaseklý Touch Pad

Zdravím.Po zapojení NTB do zásuvky/nabíjení, nejde pohybovat kurzorem. Touchpad nereaguje.Ale po zapojení do jiné zásuvky je vše v pořádku. To samé udělá, když propojím NTB s hdmi kabelem do televize. Druhý NTB má po zapojení do zásuvky/nabíjení velmi citlivý a nepřesný kurzor. Nedá se s tím pracovat.. Jedná se o notebooky Acer. Jeden je rok starý, druhý nový.Pátral jsem po možné příčině, ale každý na mne nevěřícně kouká.Děkuji za věcné odpovědi.Kamil

Odpovědi na otázku

Nie som elektrikar, ale evidentne je nieco zle v rozvodoch 230V.Odporucil by som sa poradit s nejakym odbornikom na silove rozvody.

Díky za radu. Měl jsem rozdělané všechny zásuvky a nakonec musí přijet elektrikář. Ten problém je totiž pouze v jedné místnosti a po výměně starých zásuvek za nové.