» Poradna » Programy

Nepřehrávají se mi videa na netu

Dobrý den,
Z nějakého důvodu se mi přestsaly přehrávat videa ve WMV na netu / např. na fotbalziive.cz nebo na stránkách tv nova/. Ještě ve čtvrtek mi to v pohodě šlo, ale nyní ne. Zřejmě jsem něco vyvedl, ale nevím co. Dá se z tohoto nějak poradit? Píše to ukládání do vyrov. paměti, probíhá připojování to se neustále opakuje a po pár sekundách jen "připraven" a nic.
Děkuji moc za ochotu
Drake

Odpovědi na otázku

Zkus nainstalovat prvek active x,nebo adobe fles player

....mal som rovnaky problem,ale bola to moja chyba...omylom som si vyhodil nejake codeky....tak som si vyhodil aj wmp 11 a uplne nanovo nainštaloval a k tomu codeky all in 1 a už to šlape ako predtym...skus,mozna to půjde...P.S:vyhodil som to preto,pretoze som tam mal uz nejake codeky a asi sa prali navzajom nebo nevim.....tak som chlapcov vyhodil všetkych a bolo.

Jimmy díky. Už to fachčí. Moc dík.