» Poradna » Notebooky

Neposlušná klavesnice

Čaute lidi, mám notebook lenovo a dneska se mi stalo že jsem šel do práce, vypl jsem předtím počítač, předtím vše ok fungovalo zapnu počítač a z ničeho nic mi začla blbnout klavesnice, koukal jsem na nastavení jazyků u klavesnice nic nepomohlo, klavesnice píše háčky, čárky, lomítka z ničeho nic když kliknu na jakou koliv klavesu, nevíte jak ten problém vyřešit ? problém je v tom že když jsem restartoval pc, tak se nemůžu dostat ani do nabídky windows protože mám NTB pod heslem a nejde se tam vůbec dostat, věřím že bude asi existovat nějaka klavesnicová zkratka pro opravu, a nebo jestli to není nejakým virem, ps: klavesnici jsem ničím nepolil, netřísknul apod...

Odpovědi na otázku

Pro přihlášení můžete zkusit použít USB klávesnici. Pokud se bude i tato chovat nestandardně, vyzkoušejte nějaký live linux, zda je problém i tam.

nabootuj z instalačního media a pusť si příkazový řádek, jestli to bude blbnout i tam, tak jde o HW závadu jinak SW.

zkuste ho zanest do opravny stávalo se mi to taky je chyba v softwaru