» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nepodporovany hardware

Hezky víkend včera jsem si downgradoval PC na windows 8.1 z windows 10 a po několika aktualizacích vyskočila hláška “Nepodporovaný hardware” tak mě napadlo ze to muže dělat nějaká z těch aktualizaci kterou tam již mám nainstalovanou.Nevíte jaká to je?Ano, Wufuc mám nainstalovány ale po několika zapnutí to stejně skočí.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Jo, tak aktualizace je váš HW, který není podporován. Co je na tom nepochopitelného?

Poradna k prdu

Todle není věštírna.

.sprav si tam cistu instalaciu win8.1 pokial mas platnu licenciu na win8. Nainstaluj vsetky ovladace a pojde ti to.

Nevíme jaká aktualizace to je.A nevíme na jaký nepodporovaný hardware se windows 10 snažíš dostat.

Win10 by mu to nehlásilo. On se snaží instalovat Win8.1. Zkus tohle:https://www.xtremeidiots.com/forums/topic/74454-window...

Ajo, dřív píšu než čtu.