» Poradna » Notebooky

Neplatný kód produktu Mafia 2

Dobrý den, zakoupil jsem si v kamenném obchodě Mafii 2 a pořád mi to hlasí neplatný kód produktu... Poraďte prosím...

Odpovědi na otázku

Zkusil bych zkontrolovat, jestli nemůže dojít k záměně písmena O a nuly v kódu. Hrát roli může i použití nebo naopak nepoužití pomlček či mezer v kódu. Další možností je, že hru zkoušíš aktivovat na jiné platformě než pro kterou je určena (např. hra určená k samostatné instalaci zkoušíš aktivovat na STEAMu apod.)