» Poradna » Počítačové sítě

Neoprávněný Facebook

Ahojíík mám problém.Chtěla jsem se registrovat na Facebooku,ale je mi 12 a Facebook mi to neuznal a napsal mi Nejste způsobilý k registraci na Facebooku.Jsem blbka.Napsala jsem tam datum narození 2000.Teď bych se ale chtěla registrovat znova a dát tam jiné datum aby mě pustil ale už si to mapatuje a nechce mě tam pustit. Nevíte jak to obejít? Díky

Odpovědi na otázku

Tak se tam zaregistruj z jineho PC treba od kamosky,ale uz asi jinym e-mailem.

Jednoduše se registrujte na jinem pc s jinou IP a asi i s jiným mailem..

prosimtě nechoď tam, vymeje ti to mozekkyžtak si založ Gmail a tim zároveň získáš i sociální účet na Google +

Smazat cookies

JJ stačí smazat cookies