» Poradna » O Živě.cz

Neoprávnená blokace od Amazonu

Dne 20.8.2020 mi Amazon de lu zablokoval na karte docela vysokou částku, ale já jsem tam nic neobjednávala. V bance mi řekli, ať zkusím na Amazon napsat, ale nemohu najít žádnsnkontakt. Vypadá to na zneužití mé karty, nevím jak se s nimi domluvit.

Odpovědi na otázku

Problémy s Amazonem můžeš řešit přes tuto stránku:https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.... Jak už to u takových velkých firem bývá, než se proklikáš na někoho, s kým se to dá řešit, chvíli to trvá.