» Poradna » Programy

Neony Las Vegas v dokumentu Office

Zdrar všichni,
vytvářel jsem dokument ve Wordku 2003 a někdo mi tam v mojí nepřítomnosti nastavil v celém textu efekt neonů Las Vegas. Potřebuju tento efekt odstranit, ale doma používám 2007 a nevím, kde patřičný efekt vypnout. Mohl by mi někdo poradit? Již předem díky.

Odpovědi na otázku

mělo by to být Formát/Písmo a karta Textové efekty.

Ale sám word skoro nepoužívám nebo jsem spokojený uživatel OOo.

Právě že v 07 nic takového není, víc screen...
[URL=http://s1.imgupload.cz/img/--/218432/kbT2f/07.pn... ...

aha sorry,
já Oppice 2007 nemám - špatně jsem to pochopil - jako že máš 2007 a chceš to nastavit v 2003, u kterých už si nepamatuješ, kde to je.

Tak to ti moc nepomůžu. Co to přeuložit přes RTF? To snad tyhle debility nepodporuje.

Ne, někdo mi ten efekt nastavil v 2003 (tam vim kde to je), doma to ale potřebuju odstranit a mám 2007 a ve 2007 to nemůžu najít.

Zkoušel jsem to do RTF, ale nezmizelo... Taky jsem to zkoušel překopírovat do OpenOffice, sice to zmizí, ale rozhodí se formátování.

Trochu jsem patral ... ale nepotesim Vas. Asi to budete muset otevrit ve Wordu 2k3 a odstranit to v nem.
(Je zvlastni, ze si OO neporadi s formatovanim. V pripade "uveritelne" vyrobenych dokumentu se mi to nestava. A ty neuveritelne je stejne nutne dat do late...)

jakou verzi OOo máš? Konkrétně trojková řada už formát przní málokdy. Mám verzi 3.2 a už se mi párkrát stalo, že dokumenty od kámoše z Oppice 2007 ukládáné v tom úžasném "Režimu kompatidebility" mi OOo otevře v lepším stavu než Oppice 2003, což je fakt nářez.

mám 3.1.1

mam 3.2 a je to fekal stale

A máš správně nastavenou kompatibilitu? (Nástroje/ Volby/ Načítání/ukládání/Microsoft Office a všechna okénka zafajfkovat)?