» Poradna » Ostatní

Neodeslatelná pošta z volny.cz na gmail.com

Zdravím, už zhruba dva týdny mi můj mailový účet na volny.cz vrací všechny emaily pro server gmail.com s tím, že správu nelze doručit. Nevíte někdo kde je problém a co s ním?

Odpovědi na otázku

Jak známo, některé freemailové služby začaly cenzurovat obsah mailů. http://www.rukojmi.cz/clanky/5546-cenzura-mailu... Mnohdy ani nedají odesilateli vědět, že mail nebyl doručen (prostě ho zahodí). Takže máš ještě docela štěstí... Jediné řešení je najít si jiný freemail nebo si zprovoznit vlastní mailserver.

Všechny ty vrácené maily šly na jednu adresu gmailu nebo na různé?

Na různé. Ale už vím kde je chyba, díky.

A kde byla chyba?

Posílám emaily přes outlook. Má špatné nastavení zabezpečení, nefunguje mu IMAP protokol.

A můžeš se podělit?

tipnul bych si že to bude tím , že gmail odmítá maily z mailserverů které jsou na blacklistech a volný & spol se tam vyskytují celkem často..