» Poradna » Programy

Neobjevuje se okno telefonické připojení

Na doporuceni programu Ad-aware jsem odstranil z registru klic Alexa key:HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\internet explorer\extensions\{c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - a protoze MSIE i Outlook Express spatne fungovaly vratil jsem jej ze zalohy zpet. Klic se ted objevil v registru ale pri pripojovani se neobjevuje okno telefonickeho pripojovani, tj. klepnu na nejaky odkaz, naskoci presypaci hodiny a nic. Chci si stahnout postu, stisknu prijmout a odeslat vse a pokud jsem offline neobjevi se vyzva k pripojeni a Outlook Express se zasekne. Vse funguje pokud se pripojim ze slozky Telefonicke pripojeni. A MSIE si nepamatuje ze se ma startovat offline. Pouzivam W98 a MSIE5.5CZ. Dekuji.

Odpovědi na otázku

CO tohle v IE nástroje - možnosti sítě internet - připojení - vždy vytáčet výchozí připojení