» Poradna » Ostatní

Neni to podvod?

linkXchange@seznam.czJedna se o umisteni 5 malych banneru a to v nasledujici podobe:Bannery Vam obratem zasleme v pripade Vaseho zajmuPozn.pote muzete navrhnout jakykoliv jiny (muzete si formalne upravit dle designu ci konstrukce Vasich stranek), pouze text a odkazy musí zustat zachovanyZa poskytnuti reklamniho prostoru Vam nabizime 2400 Kc/rok.Provozujete-li vice prezentaci, pak zaplatime za prostor na kazde strance samostatne (v pripade, ze budou splnovat nase kriteria tj. po jejich predchozim shlednuti a odsouhlaseni)Podminky spoluprace jsou nasledujici:-pozice banneru na homepage i podstrankach je libovolna (nahore, dole, uprostred, v rozich atd.)-platby budou uskutecneny vždy max. do 20. dne kalendarniho mesice, a to za mesic predchozi za predpokladu, ze bannery byly zobrazeny po cely mesic (castka 200 Kc)-bezprostredne u naseho banneru by se NEMELO vyskytovat nasledujici oznameni ci spojeni:reklama, placena reklama, placeny odkaz, advertisement, ads, reklamni prostor, sponzor atd.bud nedavat nic anebo třeba:nas tip, doporucujeme, nase nabidka, navstivte atd.První platba probehne v plne vysi (200 Kc) bankovnim prevodem bez ohledu na datum prvniho umisteni banneru na Vasi prezentaci (bude zapocitan cely mesic) tj. pokud budou bannery pridany obecne napr. 15.X., potom první platbu obdrzite nejpozdeji do 20.X+1. jiz za mesic X- vzajemna spoluprace muze byt kdykoliv ukoncena obema stranami bez udani duvodu, vypoved musí byt dorucena emailem na kontaktni emailovou adresu-v pripade vypovedi dostanete vždy radne zaplaceno za cely mesic, tj.vypoved muze byt obema stranami ucinena vždy s ucinnosti k poslednimu dni daneho mesiceV pripade Vaseho zajmu nam prosim kontaktujte a obratem obdrzite bannery v priloze

Odpovědi na otázku

jediny ceho se ostycham dat cislo sveho uctu...skoda ze to nejde na slozenku

Můžeš mi alespoň naznačit, v čem je sdělení čísla účtu rizikové? Je to to samé jako někomu sdělit kontaktní email

_?

nevim jsem opatrny abych se jednoho dne nedivil ze bude prazdny

cislo uctu je v podstate verejna informacia...kopec firiem ma c. uctu v hlavicke a dokonca aj na peciatke

Jenom na základě čísla účtu Ti účet nikdo nevybílí. To buď v klidu. Pokud máš strach, co Ti brání si k tomuto účelu otevřít v bance ještě jeden účet... Jinak na lupě k tomuto vyšlo několik článků. Šlo o umístění nikoliv bannerů, ale přímo klíčových slov pro search engine optimalizaci a podvod to nebyl. Lidé, kteří si toto na stránky umístili prachy dostali.

jasny dik, otvirat ucet dalsi kdyz dostanu 200kc/mes. tak to dam tak za to vedeni uctu jinak dik

Ještě si pořádně přečti smlouvu - může to být podmíněno například ještě tím, že se někdo dostane na jejich stránku přes tvůj link a navíc tam něco koupí. (takhle mi to někdo nabízel, ale ta podmínka koupě byla pěkně schovaná...)

Jenom pro jistotu - na smlouvu (pokud budete nějakou podepisovat) se podepiš jinak než je tvůj podpisový vzor v bance... (falešná občanka a nacvičený podpis spolu se znalostí čísla konta by mohly udělat svoje...) (možná jsem paranoik...)