» Poradna » Programy

Není skript registru

Pomůže mi někdo prosím? Když spustím soubor licenses.reg kterej potřebuju dostat do registru Tak mi vyběhne chyba nelze importovat \Zadaný soubor není skript registru. Z editoru registru lze importovat pouze binární sobory registru. Dá se s tím něco dělat ?Díky

Odpovědi na otázku

Že by nějaký crack, krerý se ukládé do nějaké složky? Tak tady zveřejni obsah toho souboru.

no pravda je to license.key a obsah je--LICENSE_BEGIN--Base-ID: 30411-7C68L-51B1BProduct: Kerio Personal FirewallLicense-Expires: NEVERSubscription-Expires: 31 Mar 2005OS: WindowsCompany: blubIssued: 31 Mar 2004E-Mail: blub@blub.blub--SIGNATURE--OUkVEFBPmTpzxXbejq0DbpbkmgO1mSTJd0QX pE/ysM26196kG0XY/+rwQ2BFkCDsyH47PwGdmp+YBdn3T6aAZWuu1IJrXoGaL/9uteClCnanobEqxus+HMz+KgGnQlz44LUS+KWHqpZ+ZMNlKBGq20JJwAl 5sQgGZX+sWdWTZ+JiFJKuaFP/WkMYMq8NGFYWP1jsqaZ1/OZKf+yusJ4oOc8KQ3/hK2Y823Nl/BKN1xYVzZpcubjfM+kYHNpKt9qsUMqoIDzSNH+Y5CKROhzbqkI65AvrzJWd/CUHTSi47udQ6I1PdFrga0EGu/mN3YR3QXSaKnrGFslNi8lKILKVNA==--LICENSE_END--snad mě nikdo za t neodbouchne

license.key != license.reg

No to jsem hned zkusil přepsat koncovku na "reg", ale je to to samé a nevhce se to nacpat do registrů.

Musí bejt krpa ještě v něčem jiném ...ale?

Proboha, aspoň se nauč krást. To se necpe do registrů, ale do složky License.

Vždyť píšu, že KEY nerovná se REG !! Klíč registru vypadá úplně jinak, tím že změníš koncovku souboru to z toho neuděláš... Jak už psal Karel, jedná se o soubor s licencí, který se musí nahrát na patřičné místo... S registrama nemá nic společnýho.

Jéééééé jsem myslel, že se to musí nějak spustit...už jsem to jednou do license dával, nepodíval jsem se , ale do " O aplikaci " že je to OK. Tak díky všem , už umím krást.

No gratuluju. Hlavne, ze ted uz o tom vsichni vime...