Není signál

Dobrý den, mám takový problém mám měsíc starý monitor Asus VG245Q 24", je připojen přes hdmi asi před týdnem se sám začal vypínat a psát žadný signál, připojil jsem jiný kabel Displayport a ten samý problém, koupil jsem si nové hdmi a monitor funguje jak má. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za info. Pěkný den.(mám to zapojené přes GK - ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING)

Odpovědi na otázku

Mám ho reklamovat ?

Ano a nebo kartu, kterou jste měl vyzkoušet s jiným monitorem.

Jiným monitorem to běží dobře. Děkuji za odpověd

* S jiným