» Poradna » Ostatní

není dostatek místa na hard disk

Dobrý den mám nainstalovanou hru Call of Duty Ghosts a píše mi hra že není dostatek místa na hard disku .Ale místa mám dostatek,nevíte co stím kde je chyba děkuji za odpověd pokud někdo vý.Franta . franta21211@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Co takhle screenshotovat to okno, ve kterém se ti to ukazuje? Nepleteš si místo na HDD a pamět?

né nepletu u HDD ukazuje že není dostatek místa ,jenže dostatek místa mám. HDD 1TBa pamět Celkem 8190 MB

pochybujem, že ho nemáš rozdelený

není rozdělený

"není dostatek místa na hard disk" a já měl za to, že budeme řešit nějakou velmi titěrnou bednu chyba je v tom, že paříš hry a neučíš se napsat "pokud někdo VÝ" za to by ti fotr měl dát facku až bys třikrát upad a pak by tě měl přihlásit zpátky do druhé třídy pomocné školy

.

Pevný disk a Harddisk se píše s malým počátečním písmenem, není to vlastní jméno.A mohl bys nám sdělit kolik místa na disku máš, kolik místa si žádá ta hra. Jak zjišťuješ volné místo na disku? A jinak by to mohly být i skryté a systémové soubory, které zabírají příliš místa.

písomný prejav niečo hovorí o Tebe

frantíku, já sem lezu, protože radím rád... ovšem ještě raději si dopisuji s velice inteligentními génii napříč všemi kraji země české...

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of... CPU CPUMinimální: Intel Core 2 Duo E8200 2,66 GHz / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz nebo lepšíMáte: Intel (R) Core (TM) i5 CPU 670@3.47GHz CPU Klikněte zde pro nejnovější ovladače CPU. Intel (R) Core (TM) i5 CPU 670@3.47GHz85. percentilRychlost procesoru CPU SPEEDMinimální: InfoMáte: 3,5 GHzRAM RAMMinimum: 6 GBMáte: 8,2 GB 8,2 GB.95th percentilOS OSMinimální: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-BitMáte: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (sestavení 7601), 64-bit Windows Klikněte zde pro nejnovější ovladače systému Windows.Grafické karty VIDEO CARDMinimum: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 nebo lepšíMáte: GeForce GTX 460 Grafické karty Klikněte zde pro nejnovější ovladače grafické karty. GeForce GTX 46075. percentilVlastnosti: Minimální atributy grafické kartyPožadovaný MáteIkona Pixel Shader verze 5.0 5.0Ikona Vertex Shader verze 5.0 5.0Ikona Vyhrazená videopaměť 1024MB 768MBZvuková karta SOUND CARDMinimální: AnoMáte: NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM) Zvuková karta Klikněte zde pro nejnovější ovladače zvukových karet.Volné místo na disku Volné místo na diskuMinimum: 40 GBMáte: 756,1 GB Volné místo na disku Klikněte zde pro nejnovější svobodné ovladače disku.tak je to jasné včem jd chyba

Jo dnes se za napsání "pokud někdo VÝ" nefackuje, ale dává mobil. Protože většina rodičů těchto nevzdělanců jsou stejní jako oni.

A podle čeho jsi usoudil,že místa je dostatek?

No, nebudeme utlocitni. Alespon ja ne. Je to vul.