» Poradna » Notebooky

Nenaročné hry

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je nejaká hra ktorú by môj NTB rozbehol bez lagov. Za odpoveď ďakujem. Môj NTB:https://www.alza.sk/hp-compaq-6735s-d104227.htm

Odpovědi na otázku

To je otázka. Třeba hledání min jede na všem. Kupodivu je to také hra. Co si myslíte, že vám na to kdo odpoví? Je to starý kousek, takže na něm půjdou jen staré hry. NFSU, Freelancer, atd.. Prostě něco z té doby, kdy to bylo aktuální.

No 3D akce FPS nebo simulace na tom asi nerozjedeš, ale je spousta (i nových - moderních) her v pixelartové grafice, které stojí za to. např. indie pecky :UndertaleHotline Miami 1,2To the moonVVVVVV...

Hotline Miami.... To je dost náročné na nervy

Vietcongy ti na tom jen posviští.

Prej Turion

Tiberian sun ti pojede v pohodě, nejspíš i Warzone 2100. Mohla by jet i Trackmania Nations.

To je těžké říct. Těch her můžou být tisíce. Pokud neznáme tvou oblast zájmu, tak jsou to jen takové obecné tipy... Tak třeba FarCry 1 by ti mohla jet (FPS), Independence War 2: Edge of Chaos (vesmírný simulátor), asi cokoliv na DosBox, Warzone 2100 (RTS), Neverwinter Nights 1 (RPG), Dune 2000 (RTS), Earth 2140 (RTS) a spousta dalších...

zkus emulator openEMU a stahnout romky starších her