» Poradna » Programy

Nenáročná hra

Ahoj,
mám nový netbook a chtěl bych si na něm zahrát nějakou hru. Samozřejmě nepočítám hned s Max Paynem 3 ale třeba nějaké staré Doomovky. Nějaké ty hry jako Half Life, GTA3 a podobné jsem již postahoval. Přál bych si ještě nějaké hry které by běhali na Intel Atom N570, Intel media accelerator 3150 s 1gb ram. (Pokud nevíte čeho je tohle schopné Half life mi běhá na nízké detaily s 30ti FPS a více) Přál bych si nejlépe nějaké SCI-FI nebo závodní hru. Ale Fantasy a RPG moc nemusím. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

GTA Vice City, Unreal Tournament (1999), Doom 2 (doom 95), i Doom 3 by tam možná šel - cpu je v pohodě, na W Xp asi ano, W 7 nevim, s nejnovějšíma driverama ano, s W 8 a beta driverama na tu itegrovanou Intel možná ano (myšleno na 40 fps, vysoké detaily, rozlišení stejné jako displej ntb)
Morrovindu tam pojede, AOE 2, AOE 2 + warch. (na Ulozto je komplet bezinstalace)
Star Wars Race, Wing Commander, Star Wars Republic Commando
Star Wars Galactic Battleground (aoe) = AOE 2 s jinejma postavama super hra
LOTR, NFS, Star Wars KOTOR atd

Jako zavodni bych doporucil Grid a take Dirt 2 i 3 vse se jede na Tunngle MP jen u Dirt je potreba jeste stahnout TeknoGodsHelper66 nebo ted nejnovjesi TeknoXlive to proto aby to jelo na MP LAN.

Free Trucks Renault staci se registrovat(bez registrace jde jen singlPlayer) a hotovo je u toho i MP https://www.gameseed.fr/free/tr/create_account.php