Nenajíždí systém - nenačtou se info z grafiky

Mám následující prbl. Deska Soltek SL75DRV5, AMD Athlon XP1700+, RAM 128 PC333 Kingmax, grafika nVidia TNT2 Pro /axel/ nebo ATI 9100.Prováděl jsem doplnění paměti Samsung 512MB PC333 a výměnu grafiky /ATI 9100/. Nejprve jsem v BIOSu v nastavení pamětí vrátil hodnoty na původní. Tzn. časování - by SPD, výkon systému z hodnoty fastest na normal, a taktovací frekvenci z 166MHz na 133MHz. Uložil jsem a při dalším načítání systému monitor nahlásil žádní příjem signálu, systém ověřil jen hard disk /"zarachocením"/. Toto se stalo, aniž bych otevíral case a prováděl změnu hardwaru. Jinak proud po systému jde červená led na desce svítí, v AGP slotu je proud taky - chladič na grafice pracuje. Nejspíš nejdou z grafiky vůbec data. Zkoušel jsem CLEAR CMOS /při PC odpojeném z el. sítě/ nepomohlo.Chtěl jsem se zeptat, jestli se s tím někdo setkal, popřípadě nějaký trik, kterým by se to dalo rozchodit. Díky moc.

Odpovědi na otázku

Díky. Vyřešeno jinde, problém byl v umístění RAM modulu, stačilo ho dát jinam.