» Poradna » Notebooky

Nenačtu SD kartu ve Win 10

ahoj,mám ProBook 6560b. měla jsem win7 ve kterém mi SD karta fungovala.Po (nechtěné) přeinstalaci na Windows 10 mi systém stejnou kartu vubec nezobrazuje. Ani v Správci zařízení. Chtěla jsem nainstalovat driver přímo z HP stránek (http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex), ale pro muj typ počítače neexistuje volba pro Win 10.Dokážete mi někdo poradit? Děkuji

Odpovědi na otázku

Maximálně ovladač přímo od výrobce čtečky (? Ricoh?) - pokud existuje. Pokud neexistuje, tak buď koupit čtečku externí, nebo se vrátit na W7. kde to fungovalo.

Fatální chyba admina:nezakázal včas downgrade na W10. MS cpe W10 pod tlakem všude možně i nemožně. Co s tím?Booot ze záchranného média, vytvořeného ve W7 -> Obnovit OS ze zálohy.

jo, jo. Stojí to za prd. Nejhorší bylo, že jsem musela všechen muj software instalovat znovu.Obnovováni W7 se mi už nechce podstupovat po všech těch instalacích...

Mohl by fungovat ovladač pro W8.1

koukala jsem na to a nevím, kterej ovladač bych si měla stáhnout? žádnej SD Card Reader nebo něco tam není. Zkoušela jsem ještě toto Card reader driver for W10 http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx, ale to nefunguje

Ntb neznám, ale v seznamu tam je "Ovladač čtečky multimediálních karet JMicron" podle systému 32bit nebo 64bit.

Tak si porid to ubuntu

Pořiď si USB 3.0 čtečku karet GEAR od connect IT za cca 300,- a problém je vyřešen, starší čtečky Windows 10 nevidí