Nenačtení přenosného disku

Dobrý den. PC hp nenačte připojený Verbatim přenosný pevný disk. Jak ho zformátovat?

Odpovědi na otázku

pripoj do ineho pc a ked tiez nenacita (tento pocitac - prava mys - spravovat - sprava diskov) , tak je ten verbatim pokazeny

Je vidět ve Správci disků ???

Nezobrazuje se ani v jiném počítači. Ten asi opravit nepůjde.

Nezobrazuje se v "Tento počítač" nebo ve "správa disků" ???Pokud nemá přidělené písmeno, tak se v počítači nezobrazí.Koukni do správy disků a pokud tam je, tak mu přiděl písmeno.

Díky za radu, ale nezobrazuje se ani ve "správě disků".

To není odpověď na otázku, zda se zobrazuje ve správci disků?

Ve správě disků se nezobrazuje, tím pádem mu nemůžu přidělit písmeno.

Je slyset ze se disk po pripojeni k pocitaci roztoci? Pokud se ale nezobrazi ani ve spravci disku tak je po strance HW KO

Pokud se nezobrazuje ani ve správě disků, tak je fyzicky mrtvý. Na tom není co víc dál řešit. Jestli nefunguje ani v jiném počítači (aby se vyloučila vada USB a chybějící ovladače), tak je disk KO.

Nestrkal jsi ho náhodou do nějaké televize? Ty ho s oblibou přeformátují na formát nečitelný pro PC a třeba i změní MBR na GPT.

Dobrý večer,Zkuste flash dát do PC s Linuxem, už jsem takto pár flešek rozchodil - byly naformátované linuxovým oddílem který nevidí ani win 10 ve správě prvků ale v Linuxu to šlo krásně naformátovat.

Blbost, ve správě disků by byl vidět vždycky.

Tohle je velmi častý problém. Příčin může být celâ řada.- vadný kabel- vadný USB port- vadný konektor- porucha elektroniky boxu- porucha diskuMoje rada: nekupovat 2,5" disky, odpadnou tak problémy s napájením. 3,5" disky mají vlastní zdroj 12V.

Netýká se tohoto problému.Jenom přidám názor, kdyby někdo řešil stejný problém. S novou verzí 1909 jsem už 2x v průběhu 10 dní řešil problém s "neviditelným" externím diskem ve Windows 10 v průzkumníkovi. Ve Správě disků se jeví jako ok. Jediné na co jsem přišel je stáhnout si FreeCommander, ten ho zobrazí. Nebo samozřejmě Linux, ale ten si běžný uživatel instalovat nebude.