» Poradna » Programy

Nenačtení pokračování počítačové hry

Dobrý den,Rád bych se prosím zeptal: Hraji počít.hru Quern - Undying Thoughts a tato hra má 2 hrané úrovně příběhu - jedna se hraje na povrchu a jedna v podzemí.Dohrál jsem nadzemní část,která začínala na úplném začátku hry načtením pomocí otáčejícího se terčíku.Po dokončení nadzemní části se výtahem má sjet do podzemí,ale to se u mne nestane.Při jízdě dolů se hra začne opět pomocí terčíku načítat,ale hra se nenačte(ani po několika minutách).Podle návodu na Youtube se vůbec načítat nemá.Má se sjet do podzemí a pokračovat.Myslel jsem,že jsem třeba ve hře na něco zapomněl,ale podle návodu ne.Nevíte prosím vás někdo,čím by to mohlo být?Možná by pomohlo přeinstalování,ale bohužel nevím,kam se ukládají uložení hry. Mnohokrát vám děkuji za pomoc. Kebrle Luboš

Odpovědi na otázku

Máš to ze steamu? Pokud ano můžeš zkusit ve vlastnostech hry ověření integrity zda je instalace v pořádku.Odpověď na místo s uloženými pozicemi je zdehttps://steamcommunity.com/app/512790/discussions/0/... Většinou se stačí zeptat Googla " "hra" save location/s/" a většinou jeden z prvních 3 odkazů na to odpoví.