Nenačtení grafické karty (nejspíše)

Zdravím, už od koupi mého PC (2roky) mám problém že se mi nenačte nejspíše grafická karta. Např. v CSGO mám místo 600 fps v lobby pouhých 90.Mám grafiku RTX 2070 a procesor AMD Ryzen 5 3600. Kámoš má stejný PC a má stejný problém.

Odpovědi na otázku

Jak vypadá: "nenačtení grafické karty"? A podle čeho sis vycucal ten grandiózní počet snímků? To nebude v počítači, ale nejspíše v kebulce.

fpsmax_menu 0 , prostě je vše na PC pomalejší, ve hře mám místo 300 fps, 30 fps. Žádný rozdíl využití ve správci úloh nevidím.

Jako vážně? Dva roky a řešíš to teď? Jako sranda dobré, ale myslím, že by to chtělo vylepšit. Zvláště, když bys na obrazovce neměl žádný obraz, kdyby se ti ta karta "nenačetla". Jinou grafiku tam totiž nemáš.

Tak nevím čím by to mohlo být, nic nejede na 100% využití nevidím v ničem rozdíl, až na ten výkon. Vše je aktualizované. Byl přeinstalovaný i systém do továrního nastavení.

Kdyby se ti nenačetla grafická karta, tak neuvidíš nic na monitoru. Tak to zkus jinak a lépe

Na první pohled tam chybí operační systém.Tohle může mít asi milion důvodů. A protože jste neráčil napsat v podstatě žádné informace, odpovědi podle toho budou vypadat.Začal bych tím, že bych vypnul všechny instance webového prohlížeče, je - li to možné. Totéž všechny multimediální přehrávače, a vůbec ať tam pokud možno neběží nic, co není nutné.

naprosto nesmyslný dotaz.CS a spousta dalších her ma limitovaný max fps v menu já mám například v menu kolem 120 ve hře kolem 300 nechápu proč řešíš fps v menu.nebo resp vůbec pokud máš stejne nebo vyší fps než obnovovací frekvenci monitoru tak to stejné ani nepoznáš.

řeším FPS v menu protože když se připojím na mapu tak mám cca 15-30 fps... místo když restartnu PC tak +-300. Jen nevím čím to je žádný rozdíl jsem nepoznal např. vve správci úloh, že by něco jelo na 100%. Jsou stejné hodnoty všeho. mám 144hz monitor.

Dobrá co dalšího jsi nám neřekl?je to NTB nebo desktop?co teploty?

Keď nevieš uviesť viac info, niet čo riešiť.

1. teploty CPU a GK?2. OS?3. Ide GK na 100%?4. Vyťažuje Vám niečo CPU nejak extra bez zjavného dôvodu?5. V akej verzii sú ovládače?6. Má LCD aspoň 144 Hz?7. Iní s rovnakou zostavou majú 600 FPS?

podle kalkulačky307 FPS Average FPS160 FPS Low 1% FPSjasně kalkulačky fps nejsou uplně přesné ale určitě tam nebude rozdíl 100%