Nenačtení ext. HD

Při připojení ext. HD Transcend se ozve zvukový signál signalizující připojení, ale obsah HD se nenačte. Může někdo poradit co může být příčinou, eventuelně co s tím? Díky.

Odpovědi na otázku

A systém to médium vůbec nějak vidí - třeba prázdné? Co správce disků?

Při žádosti o bezpečné odebrání se HD hlásí, ale jinak při hledání v systému není.

Je vidět ve Správě disků? Pokud ano, přiděl mu písmeno.

Mám W10 a žádného správce disků nemohu najít.

To teda hledáš špatně. Nápověda: správa počítače, nástroje pro správu windows. Kdybys to napsal do "lupy", užs to mohl mít ...

Budeš se divit, ale napsal. A nic.

Pravým tl. myši na ikoně Start (na liště vlevo dole, bílé okno) a tam asi páté shora je Správa disků ....

Díky. Už jsem se k tomu dopracoval a až se dcera s HD vrátí, tak to zkusím podle tvého návodu.

Zmackni soucasne klavesy Win a X a pak K

A co se stane? Modrá obrazovka?

Na jiném pc Ti ten ext. HD funguje? Ještě můžeš zkusit nabootovat z flash disku linux a zkusit, zda jej uvidí.

Na notebooku, na kterém byl ext.HD formátovaný funguje bez problémů.

No, to znamená, že je v pořádku - tak běž už konečně do té Správy disků a přiděl mu písmeno, nevím co pořád řešíš (už dva dny)....

Nebuď nervozní. Až s ním dcera přijede, tak to udělám. Jinak díky za péči.