» Poradna » Ostatní

Nenačte mi počítač při zapnutí

Zdravím mám problém dneska ráno jsem chtěl jít na PC zapl jsem ho normálně běžel ale nic se na monitoru neukázalo monitor bliká ze je zapnutý a PC taky a nic nevidím zkoušel jsem i vypojit zapojit ale stále nic Nevím jestli je chyba PC nebo monitoru když počítač normálně běží a monitor je zapnutý a nic nenačte

Odpovědi na otázku

"monitor bliká ze je zapnutý " - monitor bliká, když je ve Stand-by režimu, tzn. zapnutý je, ale nemá žádný video signál. Vyzkoušej ho s jiným PC nebo notebookem, to je nejjednodušší způsob, jak zkusíš, jestli je monitor plně funkční.

Z toho popisu se bez křišťálové koule opravdu nedá určit v čem je chyba. Máš druhej monitor nebo HDMI kabel a televizi? Jestli jo tak to zkus připojit k tomu, když to bude fungovat tak je rozbitej monitor, když to fungovat nebude tak PC a nebo jsi to blbě zapojil

... ........?nouzový režim taky nic ?

Jak psáno výše - netušíš, zda počítač "normálně" běží, třeba je deska v du ... pánu, třeba monitor. Sázím na 95% v desce.