» Poradna » Web a internet

Nenačítají se YT videa.

Zdravím, od včerejška mi nejde přehrát většina videí na youtube, hrstka videí přehrát jde, ale většina se vůbec nenačte ... nečítá a načítá, ale nikam to nevede. Internetové připojení je v pořádku, flash player jsem zkusil přeistalovat, ale nepomohlo to. Na jiných serverech videa jdou.

Odpovědi na otázku

.

Smazat cahce/cookies, mít zaplej javascript, pokud nic tak zkus vypnout HW akceleraci případně zkusit povolit "Posílat při procházení webů požadavek Do Not Track".YouTube už přes rok nepoužívá flash.Nic jiného mě nenapadá. Btw tohle bys zjistil kdybys trochu googloval.

Neni jediny:http://pc.poradna.net/q/view/1485803-nejdou-pre... Stejny problem uz tak 2 dny...

mne nejdú Zprávy živě