» Poradna » Počítačové sítě

Nenačítají se stránky

Zdravím všechny, mam problém s načítáním webových stránek. Nejde ani jedna z internetu, ale webové nastavení routeru funguje v pohodě. Problém bude nejspíš v DNS servrech, protože když pingnu www.seznam.cz, tak to nejde, ale když pingnu jeho IP ukáže se odezva. v routeru problém asi nebude, protože přez něj šlapou 2 počítače bez problému. Zkoušel jsem i nové ovladače Wi-Fi karty, ale ani to nepomohlo. Při připojení přes kabel to taky nefunguje. Icq který se připojuje na IP adresu jde v pohodě.

Odpovědi na otázku

Zapni DHCP

Na DHCP jsem to měl před tim, než to vypadlo, teď hledam po netu nějaký servery a průběžně zkoušim návrat na DHCP přiřazován a pořád nic. Doufam že z toho počítač ještě nezmagořil.

Teď jsem se koukal na přenosy ve Firewallu a jsem připojenej na DNS server a dokonce mi i posílá data, jenže to pořát nechodí. Zkoušel jsem IE, lišku i Operu a žádná změna.

Nemohlo by jít o vir, nebo jiný škodlivý software?

Tak jsem to rozběhal reinstalem prohlížeče, ale je to divný, protožew mi nešel ani jeden a teď jdou všechny měnil jsem jenom jeden.