» Poradna » Programy

Nenacitaji se stranky ani zadny ping

ted resim problem na jedne pobocce. Nejdrive jsem musel odstranit virus ktery se spoustel pri startu a neumoznoval nastavit jinou vychozi stranku nez nejakou prasecinu. Toho jsem se zbavil, ted je problem v tom ze kdyz se pripojim dialup (isdn i analog) bez problemu na internet, nemam ping treba na seznam a nenacitaji se zadne stranky a nejde se pripojit ani na pop3. Ping na server primo ciselnym oznacenim funguje OK. Problem bude tedy asi nekde v DNS, pocitac je v siti peer to peer, dns nema sitovka vyplnene zadne, dns v telefonickem pripojeni IOL bylo nejake zadano , kdyz jsem dal automaticky coz chodilo pred tim take tak opet nic.Druhe pripojeni pres mistniho operatora Telest se chova uplne stejne. Nenacita nic, ping je jen na prime ciselne oznaceni serveru ....Nevyte kde je zakopan pes ????diky.

Odpovědi na otázku

Předpokládám, ze jedeš na Windows. Tak nejdřív jaký máš OS?

Jany, W2K sp4

jasny melo byt :)

podivej se do souboru HOSTS

hmm dobry dik, zitra na to mrknu na miste

hosts mel uplne prazdny.Vyresil jsem to ale obnovou zalohy systemu ghostem ....