» Poradna » Web a internet

Nenačítají se některé stránky

Zdravím,mám takový problém, jsem připojená přes kabel na notebooku a už pár dní se mi kromě pár stránek jako facebook nebo youtube nenačte nic jiného, google mi funguje normálně, ale jakmile kliknu na nějakou stránku, najede to na tu stránku ale mám tam jenom bílo, ani se ta stránka nenačítá když dám aktualizovat. Nevíte prosím co s tím?

Odpovědi na otázku

Nesdělila jsi verzi OS ani i-prohlížeče.Co s tím?Používej originální MS IE aktuální verze, ne experimentální i-prohlížeče.Nefunguje?Resetuj konfiguraci IE do defaultu a zakaž všechny doplňky.

OS mam Win 8, i-prohlizec Google Chrome . Mně nejdou najíst nějaké stránky i přes Internet Explorer, zkoušela jsem i Mozzilu a ani tam mi to nejde. Zkoušela jsem také zakázat všechny doplnky, ale bezúspěšně.

Restart routeru (odpojit na chvíli od elektřiny) jsi zkoušela?

jsem připojená přes kabel ke školní síti, takže se k tomu nemám jak dostat. Ostatním to funguje normálně, takže tím to asi nebude.

Spusť cmd jako správce zadej:netsh winsock resetPoté restartuj pc, třeba ti to pomůže.

Děkuju za radu, ale ani tohle mi nepomohlo. Nevíte prosím ještě někdo co s tím.