» Poradna » Web a internet

Nenačítají se mi některé internetové stránky

Dobrý den,načítají se mi jen některé stránky např. YouTube, Facebook, google, seznam. Ale jakmile jdu na jiné nebo rozkliknu stránku vyhledanou na googlu, tak se mi objeví tento web není dostupný. Trvá to už asi tři týdny. Tento problém trvá i na mobilu nebo na jiném prohlížeči a notebooku. Připojení k internetu mám přes router.Moc děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

o jaké stránky jde ? když tak zkontroluj "hosts" jestli nejsou zablokované :).

Nejdou stránky o předpovědi počasí, filmové stránky, Wikipedie, spíš jih nejde většina. Ja na počítače nejsem nejsem dobrá, tak vás prosím jestli by jste mi více neporadil. Do složky hosts jsem se dostala (otevřela v poznámkovém bloku podle návodu na internetu) ale teď nevím co s tím dal. Moc děkuji za pomoc

Daj sem výpis riadkov z hosts. Prípade vymaž komplet hosts a ulož ho na pôvodné miesto. Len budeš nútená prevziať tomuto súboru bez prípony vlastnícke práva (users), aby sa dal po vyčistení uložiť.Stránky môže blokovať firewall, antivir, nejaký doplnok pre IE prehliadač,

Myslíš, že to Eliška bude schopna najít... ???Ukládání změn v "hosts" bude oříšek i pro mnohé běžné uživatele. Nej způsob provádění změn je otevření skrze Total Commander, který se v takovém případě spustí jako správce a při jakýchkoliv úpravách v "hosts" se běžně uloží, viz soubor - uložit, aniž by to nesmyslně nabízelo kam to uložit.. Eliška může prozatím složku "hosts" najít, vyfotit pomocí výstřižků a sdílet zde: http://www.imgup.cz/ - na tento web vložit výstřižek, zkopírovat sdílenou adresu a vložit ji sem do poradny do dalšího komentáře Cesta k souboru "hosts":Tento počítač/ Místní disk(C)/ Windows/ system32/ drivers/ etc/ hosts Tipoval bych, že bude spíše problém ve Firewallu Stálo by tedy za úvahu vyzkoušet nastavení Firewallu - obnovit výchozíČili: Ovládací panely/ Brána Windows Firewall - tu otevřít a v levém sloupci kliknout na "Obnovit výchozí"Třeba to ani nepomůže, ale i tak nemá co ztratit.. Jestliže se tyto problémy objevily náhle(i když nemá tušení proč to takhle najednou blbne..??) a před nedávnem nebyl žádný problém, jednou z možností by mohl být i pokus o obnovu do staršího data, tedy pomocí "Obnovení systému" a tam vybrat bod k datu, kdy byl systém v pořádku..

Aha .. a teď čtu znovu ten dotaz a dočítám se, že je problém i na mobilu a na jiném notebooku.. Problém bude nejspíš v routeru. Doporučuji router resetovat a provést nové nastavení sítě..

Router jsem resetovala a provedla nastavení nové sítě , ale problém bohužel furt přetrvává.

Modem sa resetuje(!) do základného nastavenia, apropo, medzi nami dievčatami. Až potom sa nakonfiguruje router podľa (loginu a hesla) dodané tvojom providerom.Ako na to?Reset sa vykonáva pod napájaním spusteného modemu (svietia led) tenkou spinkou v malej diere modemu, tlačí sa (drží sa) spinka nonstop po dobu cca 40 sec. Vstup do modemu cestou IE prehliadača si nájdi podľa výrobcu, naprimér Natašo: (192.168.1.1)

Toto jsem přesně už udělala ... divný je to, že stránky se mi nenacitaji i kdyz notebook připojím na kabel a ne na WiFi .

potom už len tutorial (návod) výrobcu modemu, alebo modem prepáľ novým firmware stiahnutý z jeho stránok. Ako sa ti to samé sato-stalo? Výpadok prúdu, statický výboj prepätím?

Vypadá to, že jsou zablokované na routeru, když se děje na více zařízeních.

Skús v routeri zmeniť DNS, alebo pripojiť PC napriamo ak sa dá. Ak aj potom nepôjde, spýtaj sa ISP

Zkontroluj si, jestli nemáš nechtěně nastavenou proxynu (server proxy), může to způsobit aplikace, kde jsi to nechtěně odškrtla, případně nechtěné doplňky (podvodné).> Podle sdělení nepředpokládám, že se cosi měnilo v nastavení antiviru nebo FW.

Moc děkuji všem za pomoc, už to funguje :)

Hlavně bychom si rádi přečetli, proč to tedy najednou funguje..???Prozradíš nám, co jsi s tím provedla..???

Zkusila jsem vše co jste mi radili, ale nakonec jsem se spojila telefonicky s ISP a on to vše zaridil .. bohužel nevím co a s tím bylo, ale vyresil to on a nemusel ke mě ani jezdit :)