Nenačítá se mi pevný disk

Dobrý den,mám nový PC a v něm dva disky, SSD a HDD. Již několikrát jsem nainstaloval na SSD operační systém, po jeho instalaci se mi ale v "Tento počítač" nezobrazuje HDD, pouze SSD.V BIOSu HDD je, i ve správci zařízení. Projel jsem snad celý internet a nevím si vůbec rady, proto prosím o pomoc.Díky.

Odpovědi na otázku

Je disk naformatovan? Je inicializovan?http://surpanblog.cz/rubriky/hlavni-strana/nev...

To by mě vživotě nenapadlo. Děkuji moc.

Mám podobný problém. SSD Samsung (systémový) plus Intel, plus klasický VD Velociraptor pro data,foto,filmy atd. Tipuju že problém bude už ve stavu toho HDD. Dnes jem koupil nový SSD Samsung - 2 TB a starý zahodím. Je možné že už nefunguje jak má (8 let v provou na 3 sestavách). Nebudu nic vyšetřovat, nechci riskovat ztrátu dak. Stejně potřebuju navýšit diskovou kapacitu a jakmile to budu přehazovat vyřeší se i případné špatné kontakty na šnůře , ev. desce. Pokud to dobré nebude tak ještě vytáhnout baterku z Biosu. Resetovat tak Bios nastavení. Když ani to nepom;že tak výměna desky - možná vadný řadič. Začni nastavením Boisu na optimální defalutní hodnoty pokud to máš přetaktovanou sběrnici starčí disk to nemusí dávat. Mi to kdysi pomohlo.