» Poradna » Mobily

Nenacita Se karta

Ahoj mám problém.Dnes mi mobil (HP8lite)spadl do vody.zazrakem prezil už po několikáté,jenze sem se koukla do galerie kde sem měla přes 5000fotek a zbylo jich tam ani ne 100, to samé s aplikacemi a hudbou.dost mě to mrzí ,protože ho mám skoro 3tim rokem a měa sem tam spoustu vzpomínek.dkyz se kouknu na detaili písniček, tak sou uloženy v interním úložišti.tak nevím jestli je problém v tom že mi to tu kartu SD nechce načíst nebo nevim.Davala sem tam starší sd kartu a fotky tam byli ty samý.sd karta do té doby fungovala .

Odpovědi na otázku

Otázka: Co se stane když elektronika je ve vodě?......Buď to nech pořádně usušit (v žádný rýži!)V horšim případě je to Rip karta nebo si holt kup voděodolný mobil/novou kartu.

zkus překopírovat co zbylo do pc,protože ten mobil odejde, nech ho 2 dny sušit, rýže nepomáhá,dej sd kartu do pc překopíruj