» Poradna » Notebooky

Nenačítá se externí harddisk

Dobrý den,nenačítá sem mi hard disk na lenovo notebook intelcore 5.Na smart tv a na pc načítá bez problému. má 2Tb kapacitu. vyzkoušel jsem všechny zdířky usb. Když hoo zapojím, rozsvítí se modré světýlko na Hd nicméně v sekci Tento počítač se nezobrazuje.Je možné, že by měl Ntb problém s větší kapacitou dat na Hd.??Díky za odpovědi Pavel

Odpovědi na otázku

Běž do Správy disků a přiděl mu písmeno, pak už ho v "Tento počítač" uvidíš.

Nebo si ho nechal v TV přeformátovat na jiný souborový systém

Ten disk už na počítači někdy fungoval nebo od začátku byl používaný jen na té TV?

tento disk na tv fungoval na tomto notasu ne, den po zveřejnění tohoto dotazu jsem ho rozběhl na notasu , ted už zase nejde

A co tak už konečně napsat, o jaký disk se jedná? Např. značka/model (označení).

Nezlob se, ale s tím množstvím informací (nulové), které jsi doteď sdělil, se můžeš obrátit leda tak na věšteckou kancelář. Ne, opravdu nevidíme na dálku, co to je za disk, co jsi s ním dělal a co mu chybí.