Nenabotuje PC - Boot Attemp - This will set low stack and boot via INT 19h

Zdravím,mám problém s deskou KT3V KT333. Po zapnutí se nerozsvítí monitor a LEDky ukazují chybu v Titulku. Připojenu mám jen grafiku, jeden paměťový modul a CPU. Nic jiného. Zkoušel jsem měnit grafiku i paměťový modul ale stále je zde stejný problém. Nepomáhá ani clear cmos před tím, než se to stalo, bylo CPU 1700xp přetaktováno na 1900xp...poradí někdo?

Odpovědi na otázku

co ti na to rict, jestlize jsi menil pameti, grafiku, tak zkus jeste ten procesor (to se stava ve velmi malem procentu, ze by byl vadny sam od sebe) a nebo si rovnou sezen novou zakladni.Mimochodem co se stalo, ze to prestalo slapat .....

Procesor se zdá být na pohled v pohodě, zkusím vyměnit ještě ten.Co se stalo? jednoduše jsem do toho rýpal v rámci hesla - co funguje, do toho vrtej :)Potřeboval jsem překopat kabely mezi 2xHDD/DVDROM a DVDRW protože mi jeden disk běžel i přes softwarové domlouvání jen v režimu PIO. Paradoxně jsem vůbec nevrtal do záležitostí desky, neměnil jsem GK, nepřehazoval paměti ve slotech apod. No a po zapojení oala - nic :) Ještě vyzkouším zdroj...

jsi nemusel byt dostatecne uzemneny a odpalil neco na zakladni (pri vytahovani kabelu) ..... to je hned